kobieta

Wygodne buty na nogach, listonoszka na ramieniu – niezbędnik kobiety praktycznej

Nie cierpisz nudy? Tempo Twojego życia jest szczególnie intensywne? Nie lubisz się rozdrabniać? Pragmatyzm jest dla Ciebie ważniejszy niż to, czy podobasz się innym?  Stawiasz na prostotę i funkcjonalność?

Witamy elitarnym gronie kobiet praktycznych! Oto lista rzeczy, które jeszcze bardziej usprawnią codzienne funkcjonowanie:

  • Pewnie sama do tego doszłaś, ale warto powtórzyć – kto chce twardo stąpać po ziemi, musi mieć wygodne buty. Łączysz swoją praktyczność z filozofią zero waste? Zainwestuj w jakość. Solidne buty z wartościowych materiałów do nabytek na długie lata. Koszty same się zwrócą.
  • Torba listonoszka. Wygodniejsza niż zwykła damska torebka. Zdrowsza dla ciała. Multifunkcjonalna. Listonoszka to doskonała alternatywa dla plecaka. Nie wierzysz? Przekonaj się sama.
  • Butelka z filtrem. Dzięki niej zaoszczędzisz czas i energię na wnoszenie i przelewanie wody. Opróżniłaś butelkę? Udajesz się do najbliższego kranu i już masz co pić. Proponowana pojemność to 0,5l. I tak wody Ci nie zabraknie, bo możesz ją napełnić praktycznie wszędzie, a bidon tego rozmiaru pomieści każda
  • Czarna kurtka terenowa. Klasyczny krój i kolor. Możesz ją nosić prawie przez cały rok.
  • Ręcznik szybkoschnący. Kolejna rzecz, która oszczędza czas. Wyschnie nawet w namiocie (jeśli to Twój sposób na spędzanie wakacji). Nie zajmuje dużo miejsca – w domu i w podróży.

Zoptymalizuj swoje funkcjonowanie. Każdy z przedstawionych wyżej przedmiotów na pewno Ci w tym pomoże. Kurtka na grzbiet, listonoszka na ramię – nie pozwól światu na siebie czekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *