torba

Torba listonoszka – towarzyszka na dobre i na złe

Cześć, to ja! Twoja nowa torba listonoszka. Niezmiernie mi miło, że zdecydowałaś się wybrać właśnie mnie! Już nie mogę się doczekać naszych wspólnych przygód. Pozwól, że opowiem Ci kilka słów o sobie.

Przez moje przezwisko przylgnął do mnie krzywdzący stereotyp, że jestem nudna, toporna i nadaje się tylko do noszenia listów. A przecież to nieprawda! Jako listonoszka potrafię być zarówno seksowna, jak i wdzięczna. Chętnie potowarzyszę Ci podczas szalonej, pełnej wrażeń nocy w klubie, jak i podczas romantycznej randki w kawiarni. W obu sytuacjach będę Twoją wierną skrzydłową i pomogę Ci, jeśli będziesz czegoś potrzebować – czy to telefon, czy guma do żucia.

Jako listonoszka rodzaju żeńskiego wiem, jak to jest być kobietą. Czasem mimo iż nie czujemy się zbyt dobrze, musimy dzielnie stawić czoła bieżącym obowiązkom w pracy i nie tylko. Jestem wyposażona w ukryte kieszonki, które mogą być naszą wspólną tajemnicą – dyskretnie schowasz w nich tabletki przeciwbólowe lub artykuły higieniczne.

Dzięki swojemu paskowi jestem też niesamowicie wygodna. Będziesz wiedzieć, że jestem przy Tobie w razie potrzeby, ale nie będzie toksyczny związek – ze mną zawsze będziesz mieć pełną swobodę ruchów. Jako współlokatorka jestem bezproblemowa. Wystarczy mi wygodne leżonko w szafie lub szufladzie, gdzie się nic nie będzie mnie gnieść.

Cieszę się, że się poznałyśmy! Przy odpowiedniej pielęgnacji nasza przyjaźń na pewno potrwa wieki. Liczę na udaną współpracę – besos, Twoja listonoszka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *