torba męska

Torba listonoszka – dla niej… i dla niego!

Perfumy, ubrania, akcesoria – ich wspólnym mianownikiem jest moda. Już od jakiegoś czasu motywem przemykającym przez świat projektowania jest hasło unisex. Jest to etykieta umieszczana na produktach neutralnych płciowo, po które z równą swobodą mogą sięgać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Produktem takim może być torba listonoszka. Jest to wyrób ceniony za komfort noszenia i funkcjonalność – to te cechy ustanowiły jej pierwotne zastosowanie, od którego wywodzi się nazwa listonoszka. Torba która ma służyć do przenoszenia rzeczy takich jak laptop czy dokumenty, musi być wykonana z dobrej jakości materiałów, żeby była odpowiednio wytrzymała. Torba listonoszka na wygodnym szerokim pasie, wykonana z grubej, odporne na eksploatacje skóry pasuje tak kobietom, jak i mężczyznom, przez co z powodzeniem zastąpi tradycyjną aktówkę.

Torba listonoszka to wybór dla mężczyzn lubiących zabawę z konwencją i nie dających się wcisnąć w ramy. Jest też o wiele bardziej elegancka niż zwykły sportowy plecak, przez co świetnie sprawdzi się przy okazjach wymagających bardziej wymagającego dress-code’u.

Mimo pewnej ekstrawagancji, listonoszka w stroju mężczyzny nie traci swojej uniwersalności. Można ją nosić do oksfordów z lekko połyskliwej skóry – wtedy zarówno pasek, jak i torba powinny być utrzymane w podobnej kolorystyce i fakturze. Do bardziej wyluzowanej stylizacji bardziej będzie pasować listonoszka wykonana z zamszu, w zgaszonych, neutralnych kolorach, które stopią się z pozostałymi elementami ubioru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *