torba listonoszka

Kolorowy wiatr – torba listonoszka na lato

Zawsze uważałaś się za romantyczną duszę? Jesteś wrażliwa na piękno? Modę traktujesz nie jako symbol statusu, a jako formę artystycznej ekspresji? Jeśli te pytania idealnie opisują Ciebie, masz powód do radości. Hit tego sezonu to wdzięczna torba listonoszka, spływająca z gracją z Twojego ramienia.

Jeśli Twoja osobista modowa ścieżka zbiega się z orientalnymi klimatami, będziesz zachwycona kombinacją wikliny i fantazyjnych pomponów. Taka listonoszka będzie dobrze współgrać z Twoimi ulubionymi szarawarami albo słomkowym kapeluszem.

Nadal drzemie w Tobie dziewczynka, której ulubioną bajką dzieciństwa była „ Pocahontas”? Także dla Ciebie znajdzie się listonoszka trafiająca w Twoje gusta. Nasza propozycja to nieduża, miękka, zamszowa listonoszka, barwiona na żywe kolory natury, posiadająca zdobienie w postaci frędzelka przy zamknięciu. A może spodoba Ci się większa, ażurowa, w kolorze ciepłego brązu? Zawsze może też wpaść Ci w oko okrągła, czarna listonoszka z pojedynczymi zamszowymi frędzlami, budzące skojarzenia z babim latem, które przecież po angielsku nosi wdzięczną nazwę indian summer.

Jeśli Twoja miłość do przyrody łączy się z bardziej klasycznym gustem, doskonałym wyborem dla Ciebie będzie torba listonoszka z drobnym, floralnym rzucikiem albo z motywem bujnej, egzotycznej roślinności, takiej jak palmy i rajskie kwiaty, przywodzące na myśli rozkoszne popołudnie w ogrodzie botanicznym. Nie daj się szarości – posłuchaj głosu serca i daj się ponieść kolorowemu wiatrowi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *